У зв'язку з повномасштабним вторгненням рф в Україну, поточні ціни на сайті можуть відрізнятись від актуальних. Перед замовленням уточнюйте актуальність цін у наших менеджерів.

Sprut, NPO, Varna

Сортувати у порядку збільшення
Відобразити як Таблиця Список

350 товара

на сторінці
Сортувати у порядку збільшення
Відобразити як Таблиця Список

350 товара

на сторінці
Sprut, NPO, Varna

Торгова марка "NPO" від компанії "Varna" представляє широкий асортимент насосного обладнання для систем водопостачання, в які входять:

-відцентрові насоси, що необхідні для перекачування води з природних водойм, колодязів і ємностей;

-багатоступінчасті насоси, для перекачування води з ємностей і колодязів різних діаметрів;

-циркуляційні насоси з "мокрим" ротором,  для примусової циркуляції теплоносія в опаленні, а також для звернення холодоагенту в системах кондиціонування.

-дренажні електронасоси, що в більшості використовуються для перекачування дощової або чистої води;

-струменево-відцентрові насоси, особливістю яких є підвищена максимальна висота всмоктування.

-електронні контролери тиску, що підтримують оптимальні умови в системі шляхом автоматичного включення і виключення насоса.

Увага! Обладнання призначене для побутового застосування від однофазної електромережі.

Вироби під брендом "Насоси+" (Насоси плюс обладнання) виготовлені з якісних складників для комфорту споживачів.

 

Торгова марка "Sprut" від компанії "Varna" представляє продукцію, що використовують в побутовій сфері та напівпромислових цілях.

Переваги електричних насосів "Sprut" в доступності, асортименті (понад 236 моделей), а також якості, адже компанія має досвід у виготовленні обладнання та використовує досвід європейських колег.

Для зручності технічного обслуговування,  на території  України діє 52  сервісних центри. Завдяки цьому забезпечується швидкий та якісний ремонт електричних насосів торгової марки "Sprut".

В інтернет-магазині "Формула тепла" представлений широкий вибір електричних насосів торгових марок "Sprut" та "NPO".   До того ж, наша компанія зможе доставити покупцю електричні насоси "Sprut" та "NPO"  як в межах міста Чернівці та  Чернівецької області, так і в інші регіони України (Київська область, місто КиївЛьвівська область, місто ЛьвівТернопільська область та місто ТернопільХарків та Харківська область, місто Полтава та Полтавська область, місто Дніпро та Дніпропетровська область).