У зв'язку з повномасштабним вторгненням рф в Україну, поточні ціни на сайті можуть відрізнятись від актуальних. Перед замовленням уточнюйте актуальність цін у наших менеджерів.

Опалення

Сортувати у порядку збільшення
Відобразити як Таблиця Список

2581 товара

на сторінці
Сортувати у порядку збільшення
Відобразити як Таблиця Список

2581 товара

на сторінці
Опалення

"Формула тепла" - інтернет-магазин якісної та доступної техніки для опалення, водопостачання, водовідведення. Є і сантехнічна продукція

Асортимент нашого інтернет-магазину складає більше 4 тисяч позицій.  Зокрема, у категорії "ОПАЛЕННЯ" представлені котли газові, електричні та на твердому паливі, сталеві та алюмінієві радіатори, акумуляційні баки, електрична тепла підлога, труби та фітинг. В інтернет-магазині  "Формула тепла" Ви можете купити газові котли  ("VIESSMANN", "AIRFEL", "BAXI", "DE DIETRICH", "VAILLANT", "WESTEN", "SIME", "BOSCH", "RODA"), твердопаливні котли ("BEAVER", "DREWMET", "HEIZTECHNIK", "ВІЗИТ"),  електричні котли        ("MORA-TO", "PROTHERM", "TERMIT", "BOSCH"), акумуляційні баки ("DRAZICE", "REFLEX", "KUYDYCH", "АКВАБАК"), електричну  теплу підлогу ("NEXANS", "PROFITHERM"), сталеві радіатори ("RENS", "STELRAD"),  підлогові конвектори "CARERRA",  алюмінієві радіатори ("BOHEMIA", "ARMATURA"), труби та фітинг ("HERZ ARMATURA", "LUXOR", "EKOPLASTIK", "TERMOJET", "TECE", "GEBO", "PROFACTOR"), шафи колекторні "DJOUL", програматори та термостати.  

До того ж, наша компанія зможе доставити покупцю продукцію, як в межах міста Чернівці та  Чернівецької області, так і в інші регіони України (Київська область, місто КиївЛьвівська область, місто ЛьвівТернопільська область та місто ТернопільХарків та Харківська область, місто Полтава та Полтавська область, місто Дніпро та Дніпропетровська область).