У зв'язку з повномасштабним вторгненням рф в Україну, поточні ціни на сайті можуть відрізнятись від актуальних. Перед замовленням уточнюйте актуальність цін у наших менеджерів.

Купуйте онлайн у «Формулі тепла» і заощаджуйте кошти. Відтепер у нашому у нашому інтернет-магазині діє Програма лояльності.

Ми даруємо Вам бонуси!

- Ви - іменинник? Вам – бонус.
- Зареєструвалися на нашому сайті? Вам теж бонус.
- Зробили замовлення – отримуйте бонус.

1 бонус – 1 гривня на ваш особистий рахунок

- за онлайн-замовлення отримуйте 100 бонусів;
- реєстрація на сайті «Формули тепла» – 90 бонусів;
- підписка на розсилку новин від інтернет-магазину «Формула тепла» - 70 бонусів;
- іменинникам – 50 бонусів;
- схвалений відгук про товар - 10 бонусів.


Важливо! (*) Ви можете обміняти бонуси при наступних покупках у нашому інтернет-магазині. 1 бонус = 1 гривня на ваш рахунок. Бонусами можна оплатити до 10% вартості однієї покупки. Зазначимо, компанія «Формула тепла» зможе доставити покупцю продукцію, як в межах міста Чернівці та Чернівецької області, так і в інші регіони України.

«Формула тепла» - інтернет-магазин якісної та доступної техніки для опалення, водопостачання, водовідведення. Є і сантехнічна продукція, а ще кондиціонери. Асортимент нашого інтернет-магазину складає більше 4 тисяч позицій. Зокрема, представлені котли газові, електричні та на твердому паливі, сталеві та алюмінієві радіатори, акумуляційні баки, електрична тепла підлога, труби та фітинг. В інтернет-магазині «Формула тепла» Ви можете купити газові котли («VIESSMANN», «AIRFEL», «BAXI», «DE DIETRICH», «VAILLANT», «WESTEN», «SIME», «BOSCH», «RODA»), твердопаливні котли («BEAVER», «DREWMET», «HEIZTECHNIK», «ВІЗИТ»), електричні котли («MORA-TOP», «PROTHERM», «TERMIT», «BOSCH»), акумуляційні баки («DRAZICE», «REFLEX», «KUYDYCH», «АКВАБАК»), електричну теплу підлогу («NEXANS», «PROFITHERM»), сталеві радіатори («RENS», «STELRAD»), підлогові конвектори «CARERRA», алюмінієві радіатори («BOHEMIA», «ARMATURA»), труби та фітинг («HERZ ARMATURA», «LUXOR», «EKOPLASTIK», «TERMOJET», «TECE», «GEBO», «PROFACTOR»), шафи колекторні «DJOUL», програматори та термостати. Також в інтернет-магазині «Формула тепла» представлені електричні насоси торгових марок «SPRUT», «RUDES», «НАСОСИ+». Є і сантехнічна продукція торгових марок «MARIO», «VALTEMO», «ALCAPLAST».

* Бонусами можна оплатити до 10% вартості однієї покупки.