У зв'язку з повномасштабним вторгненням рф в Україну, поточні ціни на сайті можуть відрізнятись від актуальних. Перед замовленням уточнюйте актуальність цін у наших менеджерів.

Rudes

Сортувати у порядку збільшення
Відобразити як Таблиця Список

115 товара

на сторінці
Сортувати у порядку збільшення
Відобразити як Таблиця Список

115 товара

на сторінці
Rudes

Торгова марка "Rudes" від компанії "Varna" випускає електронасоси для виконання багатоцільових побутових завдань, зокрема перекачування рідин з різними характеристиками, зокрема: поверхневі, свердловинні, циркуляційні, дренажні тощо.

Окрім побутових поверхневих і заглибинних електронасосів, в асортимент виробника входять також циркуляційні насоси, побутові насосні станції, гідроакумулятори та автоматика. Таким чином торгова марка реалізує широкий спектр обладнання, необхідного для побутових систем водопостачання й водовідведення.

В інтернет-магазині "Формула тепла" представлений широкий вибір насосів "Rudes".   До того ж, наша компанія зможе доставити покупцю насоси "Rudes",   як в межах міста Чернівці та  Чернівецької області, так і в інші регіони України (Київська область, місто КиївЛьвівська область, місто ЛьвівТернопільська область та місто ТернопільХарків та Харківська область, місто Полтава та Полтавська область, місто Дніпро та Дніпропетровська область).