У зв'язку з повномасштабним вторгненням рф в Україну, поточні ціни на сайті можуть відрізнятись від актуальних. Перед замовленням уточнюйте актуальність цін у наших менеджерів.

Daikin

Сортувати у порядку збільшення
Відобразити як Таблиця Список

10 елементи(ів)

на сторінці
Сортувати у порядку збільшення
Відобразити як Таблиця Список

10 елементи(ів)

на сторінці
Daikin

Повітря має найважливіше значення для нашого існування, і наша роль у його захисті продовжує розширюватися. З 1924 року компанія Daikin присвятила себе справі подолання проблем, пов'язаних з постійними змінами у стані повітря, щоб стати провідним виробником обладнання для кондиціонування повітря. Використовуючи свої інноваційні технології, компанія постачає відмінні продукти і системні рішення для забезпечення комфортних та екологічних умов у приміщеннях для всіх людей і регіонів світу.

Це є і буде завжди місією компанії Daikin.

Для далекоглядних споживачів і комерційних підприємств компанія Daikin є партнером у сфері сталих кліматичних рішень від А до Я, забезпечуючи комфортні умови й душевний спокій, оскільки компанія Daikin завжди була в авангарді інновацій.

4 основними цінностями компанії  є Комфорт - Надійність - Екологічність - Людина

Як дочірня компанія, що повністю належить Daikin Industries Limited, Daikin Europe N.V. (DENV) представляє адміністрацію Daikin, відділи розробки, складання і продажу в Європі, на Близькому Сході і в Африці. Штаб-квартира знаходиться в Остенде, Бельгія, а наші європейські виробничі потужності — у Пльзені й Брно (Чехія), Гюглінгені (Німеччина) та Хендеку (Туреччина).

Сьогодні Daikin Europe Group має потужну торгову мережу, що складається з 24 дочірніх компаній, 5 філіалів і цілої низки незалежних дистриб'юторів і спеціалістів з продажів у більш ніж 50 країнах по всій Європі, на Близькому Сході й в Африці (EMEA).

Інформація з сайту daikin.com.ua