У зв'язку з повномасштабним вторгненням рф в Україну, поточні ціни на сайті можуть відрізнятись від актуальних. Перед замовленням уточнюйте актуальність цін у наших менеджерів.

Водопостачання

Сортувати у порядку збільшення
Відобразити як Таблиця Список

470 товара

на сторінці
Сортувати у порядку збільшення
Відобразити як Таблиця Список

470 товара

на сторінці
Водопостачання

"Формула тепла" - інтернет-магазин якісної та доступної техніки для опаленняводопостачанняводовідведення. Є і сантехнічна продукція

Асортимент нашого інтернет-магазину складає більше 4 тисяч позицій. Зокрема, у категорії "ВОДОПОСТАЧАННЯ" представлені понад 500 електричних насосів торгових марок "НАСОСИ+", "RUDES",  "SPRUТ", а ще - стабілізатори, електрогенератори та джерела безперебійного живлення торгової марки "ARUNA". В інтернет-магазині  "Формула тепла" Ви можете купити бачки, циркуляційні та вихрові електронасоси, глибинні та центробіжні електронасоси, дренажні і дренажно-фекальні електричні насоси, каналізаційні установки, колодязні елетричні насоси, насоси для фонтанів та басейнів, насосні станції, промислові насоси та спецобладнання, а ще - колби та картриджі, системи зворотного осмосу, шланги для поливу.

Компанія "Формула тепла" зможе доставити покупцю електричні насоси, як в межах міста Чернівці та  Чернівецької області, так і в інші регіони України (Київська область, місто КиївЛьвівська область, місто ЛьвівТернопільська область та місто ТернопільХарків та Харківська область, місто Полтава та Полтавська область, місто Дніпро та Дніпропетровська область).