У зв'язку з повномасштабним вторгненням рф в Україну, поточні ціни на сайті можуть відрізнятись від актуальних. Перед замовленням уточнюйте актуальність цін у наших менеджерів.

Багаторічний досвід та робота тільки з якісними системами і комплектуючими – ось наша формула тепла, покликана стати запорукою Вашого затишку.

Інтернет-магазин «Формула тепла» створений для тих, хто не бажає платити двічі, бо вміє обирати якісне за відмінною ціною.  Наш колектив можна було б обмежити кількома десятками висококласних спеціалістів але це не так. Адже за роки роботи нас вдалося вибудувати надійні стосунки з більше сотнею бригад майстрів, які обрали якість в тандемі з надійним партнерством. 

Високою оцінкою для нас являється співпраця з такими забудовниками: «РОМТІСБУД» , «Чернівціжитлобуд», ПМК-76, ТОВ «Ріка», ГРЕЙП 2002, «ІнтергалБуд» та іншими.

В списку численних клієнтів: ТОВ «Денисівка», ТОВ «Рома», розважальний клуб «Бартка», ресторан «Панська Гуральня», мережа піцерій «New York Street Pizza» та багато інших. Що вже говорити про численних задоволених клієнтів у приватному секторі. Тисячі квартир, сотні будинків та інших об’єктів у яких саме нам довірили облаштувати комфорт за останнім словом опалювальної техніки.

Надійні котли, зручні водонагрівачі, потужні насоси чи ультрасучасні сонячні системи були обрані нашими клієнтами задля розумної економії, яка починає відпрацьовувати інвестиції вже за 2-3 роки.

Завоювавши довіру та закріпившись на ринку Чернівців та Чернівецької області ми готові до розширення горизонтів та можливостей. І вони в нас є, адже ми багато успішних років являємось офіційними представниками таких фірм як: BAXI, Westen, De Dietrich, Візит, DREWMET, Heiztechnik, Stelrad, Sprut, Насоси +, PROFITHERM.

 Давайте об’єднувати наші сильні сторони!

«Формула тепла» – запорука затишку.