У зв'язку з повномасштабним вторгненням рф в Україну, поточні ціни на сайті можуть відрізнятись від актуальних. Перед замовленням уточнюйте актуальність цін у наших менеджерів.

Grohe

Сортувати у порядку збільшення
Відобразити як Таблиця Список

79 товара

на сторінці
Сортувати у порядку збільшення
Відобразити як Таблиця Список

79 товара

на сторінці
Grohe

GROHE – один зі світових лідерів в області створення комплексних рішень для ванної кімнати та кухні. У штаті компанії понад 6 000 співробітників в 150 країнах світу, з них 2400 – в Німеччині. З 2014 року бренд GROHE є частиною портфоліо LIXIL – провідного японського виробника сантехніки і товарів для дому.

GROHE слідує корпоративним цінностям технологічності, якості, дизайну і екологічності, пропонуючи «Справжню насолоду водою» (Pure Freude An Wasser). З моменту свого заснування компанія приділяє величезну увагу розробці інноваційних продуктів. Так колекція змішувачів GROHE Eurosmart і термостати GROHE для ванної кімнати, а також інноваційні водні системи для кухні GROHE Blue стали справжніми бестселерами бренду. Під час розробки своєї продукції GROHE робить особливий акцент на реальних потребах клієнта, створюючи розумні і екологічні рішення, які здатні по-справжньому підвищити якість життя. Продукція марки відзначена печаткою якості «Зроблено в Німеччині», яка показує, що всі процеси по дослідженню, розробці та дизайну продукції бренду глибоко інтегровані один з одним і відбуваються в Німеччині.

Дотримання принципів стійкого розвитку – ключовий елемент корпоративної стратегії GROHE. З квітня 2020 року всі виробничі майданчики бренду перейшли до моделі функціонування із нульовим вуглецевим слідом. До кінця 2021 року компанія повністю відмовилася від використання пластикової упаковки.

GROHE має 5 власних виробничих майданчиків: в м. Хемер (Німеччина), м. Лаар (Німеччина), м. Порта-Вестфаліка (Німеччина), м. Албергарія (Португалія) та районі Клаенг (Таїланд).

Тільки за останні 10 років компанія GROHE отримала понад 460 нагород в сфері дизайну та інновацій, а також кілька разів входила в Toп-10 рейтингу «Найкращі економічні та екологічні компанії Німеччини», в черговий раз підтвердивши свою успішність. GROHE – перша компанія сантехнічної галузі, що отримала премію німецького уряду в галузі корпоративної соціальної відповідальності. Бренд також увійшов до рейтингу Toп-50, що «Змінюють світ» відомого американського журналу Fortune.

(Інформція з сайту www.grohe.ua)