У зв'язку з повномасштабним вторгненням рф в Україну, поточні ціни на сайті можуть відрізнятись від актуальних. Перед замовленням уточнюйте актуальність цін у наших менеджерів.

Насоси

Сортувати у порядку збільшення
Відобразити як Таблиця Список

459 товара

на сторінці
Сортувати у порядку збільшення
Відобразити як Таблиця Список

459 товара

на сторінці
Насоси

"Формула тепла" - інтернет-магазин якісної та доступної техніки для опаленняводопостачанняводовідведення. Є і сантехнічна продукція

Асортимент нашого інтернет-магазину складає більше 4 тисяч позицій.  Зокрема, в інтернет-магазині "Формула тепла" представлені електричні насоси торгових марок  "NPO", "RUDES", "SPRUT". У нашому інтернет-магазині Ви зможете придбати бачки, вихрові, колодязні, центробіжні, циркуляційні, глибинні, дренажні, дренажно-фекальні електричні насоси, а ще – каналізаційні установки, мотопомпи, насосні станції, насоси для фонтанів та басейнів, промислові насоси і спецобладання.

До того ж, наша компанія зможе доставити покупцю продукцію, як в межах міста Чернівці та  Чернівецької області, так і в інші регіони України (Київська область, місто КиївЛьвівська область, місто ЛьвівТернопільська область та місто ТернопільХарків та Харківська область, місто Полтава та Полтавська область, місто Дніпро та Дніпропетровська область).