У зв'язку з повномасштабним вторгненням рф в Україну, поточні ціни на сайті можуть відрізнятись від актуальних. Перед замовленням уточнюйте актуальність цін у наших менеджерів.

Дякуємо, що завітали на сайт "Формула Тепла"!

Для здійснення замовлення зареєструйтесь, будь-ласка. Для цього вам необхідно натиснути кнопку "Зареєструватись", заповнити спеціальні поля і натиснути "Підтвердити". Також ви можете здійснити реєстрацію через соціальні мережі Facebook, Google+ та Instagram, натиснувши на відповідний значок.

Натискаючи на кнопку "Зареєструватись", ви автоматично підтверджуєте, що дозволяєте використовувати свої персональні дані на законних підставах, а також підтверджуєте, що вам виповнилося 18 років.

Для оформлення замовлення потрібно вказати наступну інформацію:

-         ПІБ.

-         Адресу електронної пошти покупця.

-         Телефон покупця та / або одержувача товару.

-         Прийнятний спосіб оплати і доставки замовлення із зазначених у розділі "Оплата і Доставка".

Після успішного оформлення замовлення на вашу електронну пошту надійде лист-підтвердження з детальною інформацією.

Всі інформаційні матеріали та зображення, представлені на сайті "Формула Тепла" носять довідковий характер і не можуть повною мірою передати інформацію щодо властивостей та характеристик товару. У разі виникнення будь-яких питань чи для уточнення інформації ви завжди можете зв’язатися з нами по телефону чи електронній пошті, які вказані у розділі "Контакти".