Westen

Westen

Історія австрійської компанії «Westen» нараховуєвже більше 60 років. За цей час підприємство не тільки накопичило безцінний досвід, але й  увійшло у холдінг  BAXI GROUP.

«Westen» сьогодні – це відоме підприємство, що виготовляє продукцію у відповідності до європейських стандартів якості. Компанія займається розробкою і виробництвом опалювального обладнання, надійність якого доведена не тільки тривалим терміном експлуатації, а й високоякісною сервісною підтримкою. Ще одна беззаперечна перевага продукції «Westen» - поєднання високої якості і доступної ціни.

В інтернет-магазині "Формула тепла" Ви зможете купити настінний димохідний двоконтурний традиційний газовий котел Westen Pulsar D 24  та настінний парапетний двоконтурний традиційний газовий котел Westen Pulsar D 24 F.

До того ж, наша фірма зможе доставити покупцю газовий котел «Westen», як в межах міста Чернівці та  Чернівецької області, так і в інші регіони України (Київська область, місто Київ, Львівська область, місто Львів, Тернопільска область та місто Тернопіль, Харків та Харківська область, місто Полтава та Полтавська область, місто Дніпро та Дніпропетровська область).

Сортувати у порядку збільшення
Відобразити як Таблиця Список

2 елементи(ів)

на сторінці
Сортувати у порядку збільшення
Відобразити як Таблиця Список

2 елементи(ів)

на сторінці