У зв'язку з повномасштабним вторгненням рф в Україну, поточні ціни на сайті можуть відрізнятись від актуальних. Перед замовленням уточнюйте актуальність цін у наших менеджерів.

Westen

Westen
Сортувати у порядку збільшення
Відобразити як Таблиця Список

2 елементи(ів)

на сторінці
Сортувати у порядку збільшення
Відобразити як Таблиця Список

2 елементи(ів)

на сторінці

Історія австрійської компанії "Westen" нараховуєвже більше 60 років. За цей час підприємство не тільки накопичило безцінний досвід, але й  увійшло у холдінг  "BAXI GROUP".

"Westen" сьогодні – це відоме підприємство, що виготовляє продукцію у відповідності до європейських стандартів якості. Компанія займається розробкою і виробництвом опалювального обладнання, надійність якого доведена не тільки тривалим терміном експлуатації, а й високоякісною сервісною підтримкою. Ще одна беззаперечна перевага продукції "Westen" - поєднання високої якості і доступної ціни.

В інтернет-магазині "Формула тепла" Ви зможете купити настінний димохідний двоконтурний традиційний газовий котел Westen Pulsar D 24  та настінний парапетний двоконтурний традиційний газовий котел Westen Pulsar D 24 F. До того ж, наша компанія  зможе доставити покупцю газовий котел «Westen», як в межах міста Чернівці та  Чернівецької області, так і в інші регіони України (Київська область, місто КиївЛьвівська область, місто ЛьвівТернопільська область та місто ТернопільХарків та Харківська область, місто Полтава та Полтавська область, місто Дніпро та Дніпропетровська область).