У зв'язку з повномасштабним вторгненням рф в Україну, поточні ціни на сайті можуть відрізнятись від актуальних. Перед замовленням уточнюйте актуальність цін у наших менеджерів.

Walrom

Walrom
Ми не можемо знайти товари, які відповідають вибраному.

ТОВ "ВАЛРОМ УКРАЇНА" було створене у 2005 році і входить до групи FONDITAL з виробничими підприємствами в багатьох країнах, серед яких: Італія, Німеччина, Іспанія, Румунія, Польща та інші.

ТОВ "ВАЛРОМ УКРАЇНА"  виробляє, імпортує і продає труби і фітинги з термопластичних матеріалів, які застосовуються для мереж водо- і газопостачання, а також для мереж внутрішньої і зовнішньої каналізації:

- труби і фітинги з поліетилену марок РЕ80 і РЕ100 для мереж водо- і газопостачання;

- труби і фітинги з поліпропілену для внутрішніх каналізаційних мереж;

- труби і фітинги з полівінілхлориду (ПВХ) для мереж внутрішньої і зовнішньої каналізації;

- резервуари для зберігання питної води і рідкого палива;

- міні-станції для очищення стічних вод. 

Всі вироби ТОВ "ВАЛРОМ УКРАЇНА", відповідають діючим європейським і українським нормам (інформація з сайту valrom.com.ua)

В інтернет-магазині "Формула тепла" представлена продукція  "Valrom". Наша компанія  зможе доставити покупцю цю продукцію, як в межах міста Чернівці та  Чернівецької області, так і в інші регіони України (Київська область, місто КиївЛьвівська область, місто ЛьвівТернопільська область та місто ТернопільХарків та Харківська область, місто Полтава та Полтавська область, місто Дніпро та Дніпропетровська область).