У зв'язку з повномасштабним вторгненням рф в Україну, поточні ціни на сайті можуть відрізнятись від актуальних. Перед замовленням уточнюйте актуальність цін у наших менеджерів.

Візит

Візит
Сортувати у порядку збільшення
Відобразити як Таблиця Список

13 елементи(ів)

на сторінці
Сортувати у порядку збільшення
Відобразити як Таблиця Список

13 елементи(ів)

на сторінці

"Візит" - мультибрендова компанія. Один з напрямків її діяльності – торгівля опалювальною технікою. Під торговою маркою "Візит" у 2013 році компанія налагодила спільне виробництво твердопаливних котлів та системи їх інсталяції.

Користуючись новітніми досягненнями техніки виробник постійно підвищує якість пропонованої продукції і намагається задовольнити функціональні і естетичні потреби клієнтів

В інтернет-магазині "Формула тепла" представлені твердопаливні котли "Візит". До того ж, наша компанія зможе доставити покупцю котел "Візит", як в межах міста Чернівці та  Чернівецької області, так і в інші регіони України (Київська область, місто КиївЛьвівська область, місто ЛьвівТернопільска область та місто ТернопільХарків та Харківська область, місто Полтава та Полтавська область, місто Дніпро та Дніпропетровська область).