У зв'язку з повномасштабним вторгненням рф в Україну, поточні ціни на сайті можуть відрізнятись від актуальних. Перед замовленням уточнюйте актуальність цін у наших менеджерів.

Tece

Tece
Сортувати у порядку збільшення
Відобразити як Таблиця Список

96 товара

на сторінці
Сортувати у порядку збільшення
Відобразити як Таблиця Список

96 товара

на сторінці

Із 2015 року директори Андре Велле (André Welle), Ганс-Йоахім Зальманн (Hans-Joachim Sahlmann) та Доктор Міхаель Фрайтаг (Dr. Michael Freitag) несуть відповідальність за групу компаній ТЕСЕ.

Close to you

Гасло нашої компанії, глобального виробника сантехнічної продукції та інсталяційних систем, звучить як “close to you”.

Понад 30 років ми, як незалежне сімейне підприємство, працюємо поряд з людьми. Бажання наших клієнтів покращити своє життя спонукає нас розробляти продумані продукти та послуги, а також рухатися до подальших інновацій.

Подача та відведення води.

Основну компетенцію ТЕСЕ можна просто пояснити. Подати воду до будинку та вивести її звідти – з притаманним для підприємства духом першопрохідника.

Культура запитання

Підприємство TECE стало успішним завдяки особливій філософії та діалогу зі своїми клієнтами. Звідси походить відома культура запитання, яка нині визначає позицію компанії.

Погляд на інновації

Простим малюнком та словами “Подача води, відведення води” Томас Фелінгс пояснив завдання підприємства. При цьому він хотів урахувати якість життя та комфорт користувачів, а також вимоги проектувальників, архітекторів, інсталяторів та решти робітників.

90% продукції TECE працюють невидимо за стіною і лише 10% видно перед стіною. До останніх належать, наприклад, наші панелі змиву та душові канали.

У системних рішеннях ми поєднуємо надійне функціонування протягом тривалого часу із завжди актуальним дизайном. Це поєднання символізує принцип роботи нашого підприємства – хороше зробити ще кращим.

Томас Фелінгс (Thomas Fehlings) із батьком, Гердом Фелінгсом (Gerd Fehlings), 1987 заснував групу компаній ТЕСЕ. До 2014-го він був

членом товариства та очолював підприємство.

Інновація полягає в різниці.

Інновації створюють допитливі. TECE завдяки неординарним рішенням постійно встановлює стандарти в галузі, які, засвідчивши свою якість, стають міжнародними.

Компетенції

Перед та за стіною.

ТЕСЕ відповідає на вимоги архітекторів, проектувальників та монтажників за трьома чіткими критеріями:

СВОБОДА У ДИЗАЙНІ

НАДІЙНІСТЬ У ПРОЕКТУВАННІ

ПРОСТА ТА ПОЗБАВЛЕНА СТРЕСУ РОБОТА

Ближче до ринків та людей

Партнерство для TECE як компанії сімейного типу – важливий чинник успіху. Ми завжди стежимо за ринком і дослухаємося до побажань клієнтів, а тому постійно розробляємо інновації нформація з сайту: www.tece.com/ua)

В інтернет-магазині "Формула тепла" представлений широкий вибір труб та фітингів "TECE". До того ж, наша компанія зможе доставити покупцю продукцію "TECE", як в межах міста Чернівці та  Чернівецької області, так і в інші регіони України (Київська область, місто КиївЛьвівська область, місто ЛьвівТернопільська область та місто ТернопільХарків та Харківська область, місто Полтава та Полтавська область, місто Дніпро та Дніпропетровська область).