Stelrad

Stelrad

На українському ринку радіатори Stelrad з'явилися у 1998 році. Відтоді продукція голландського виробника монтується і в житлових будинках,  і в комунальних та адміністративних будівлях нашої країни.

Якість та надійність радіаторів забезпечують сучасні методи виробництва та контроль згідно з ІSO 9001. При їх розробці  виробник   акцентував увагу ще й на естетиці  (зовнішньому вигляді) батарей. Тому ця продукція вдало впишеться у будь-який інтер'єр.

Радіатори Stelrad бувають різних типів та розмірів. Вони працюють  з усіма системами опалення. Зокрема, з сталі, міді, металопластиковими трубами трубами ПВХ та іншими. До того ж, вони дозволяють працювати як з традиційними, так і з альтернативними джерелами теплопостачання.

Виробник подбав про захист батарей. Радіатори проходять  обробку зовнішньої поверхні обезжиренням, фосфатуванням, пасивацією, промивкою та грунтуванням. Опісля радіатор покривають шаром спеціального порошку. Далі - гаряча сушка. І на завершальному етапі - нанесення порошкої фарби електростатичним напиленням. Таким чином, радіатори  Stelrad матимуть досконалий вигляд протягом довгих років експлуатації, а догляд за ними  буде безпроблемним і потребуватиме мінімум часу.

На радіатори Stelrad виробник надає 10-и річну гарантію.

На сайті компанії "Формула тепла" представлений широкий вибір сталевих радіаторів компанії Stelrad. До того ж, наша фірма зможе доставити покупцю сталеві радіатори Stelrad, як в межах міста Чернівці та  Чернівецької області, так і в інші регіони України (Київська область, місто Київ, Львівська область, місто Львів, Тернопільска область та місто Тернопіль, Харків та Харківська область, місто Полтава та Полтавська область, місто Дніпро та Дніпропетровська область).

Сортувати у порядку збільшення
Відобразити як Таблиця Список

232 товара

на сторінці
Сортувати у порядку збільшення
Відобразити як Таблиця Список

232 товара

на сторінці