У зв'язку з повномасштабним вторгненням рф в Україну, поточні ціни на сайті можуть відрізнятись від актуальних. Перед замовленням уточнюйте актуальність цін у наших менеджерів.

Sprut

Sprut
Сортувати у порядку збільшення
Відобразити як Таблиця Список

124 товара

на сторінці
Сортувати у порядку збільшення
Відобразити як Таблиця Список

124 товара

на сторінці

Торгова марка "Sprut" від компанії Varna представляє продукцію, що використовують в побутовій сфері та напівпромислових цілях.

Переваги електричних насосів "Sprut" в доступності, асортименті (понад 236 моделей), а також якості, адже компанія має досвід у виготовленні обладнання та використовує досвід європейських колег.

Для зручності технічного обслуговування,  на території  України діє 52  сервісних центри. Завдяки цьому забезпечується швидкий та якісний ремонт електричних насосів торгової марки "Sprut".

В інтернет-магазині "Формула тепла" представлений широкий вибір електричних насосів «Sprut».   До того ж, наша компанія зможе доставити покупцю електричні насоси «Sprut»,  як в межах міста Чернівці та  Чернівецької області, так і в інші регіони України (Київська область, місто КиївЛьвівська область, місто ЛьвівТернопільська область та місто ТернопільХарків та Харківська область, місто Полтава та Полтавська область, місто Дніпро та Дніпропетровська область).