У зв'язку з повномасштабним вторгненням рф в Україну, поточні ціни на сайті можуть відрізнятись від актуальних. Перед замовленням уточнюйте актуальність цін у наших менеджерів.

Raftec

Raftec
Сортувати у порядку збільшення
Відобразити як Таблиця Список

49 товара

на сторінці
Сортувати у порядку збільшення
Відобразити як Таблиця Список

49 товара

на сторінці

Німецька виробнича компанія Raftec була заснована в 1974 році у Берліні і спеціалізувалася на проектуванні інженерних мереж для промислових підприємств. У 1978 році компанія відкриває своє перше виробництво, і вже в 1981-му змінює основний фокус на виробництво елементів інженерних систем для жилих приміщень.

Слоган Raftec "Зосередьтеся на головному" не змінюється з моменту створення і з постійно зростаючим асортиментом компанії означає, що в інженерних мережах не буває другорядних елементів. Такий підхід вивів німецького виробника на лідируючі позиції в 14 країнах і дав поштовх до розвитку розгалуженої партнерської мережі в науковому інженерному співтоваристві.

Після міжнародної фінансової кризи 2008 року для того, щоб зберегти положення на ринку і широкий асортимент продукції, керівництво компанії приймає рішення зосередити основні виробничі потужності в Китаї. Виробництво трубних систем перенесене в Іспанію та Туреччину.

У Німеччині залишаються головний офіс, лабораторія, а також відділ ліцензування і контролю якості. Це гарантує дотримання найвищих німецьких стандартів для устаткування цього класу.

Новим напрямом, на якому компанія вирішила зосередитися в 2019 році став розвиток мережі власних освітніх центрів в країнах присутності. Це означає, що Raftec відкриває свою базу знань для кожного свого клієнта, полегшуючи його роботу на кожному етапі співпраці з компанією.

Інформація та фото з сайту raftec.ua