Protherm

Protherm

Компанія Protherm – відомий європейський виробник опалювальної техніки. Багаторічний досвід та успішні продажі обладнання компанії характеризують її як надійного виробника високоякісної продукції.

Асортимент продукції налічує понад  95 позицій, серед них, як класичні рішення: газові, електричні, твердопаливні котли та бойлери, а також інноваційні продукти, такі як конденсаційні котли.

Protherm здійснює продажі у багатьох країнах та завдяки гарантованій якості й ощадливим цінам компанія завоювала довіру споживачів.

Особливістю діяльності Protherm в Україні є й надання професійного сервісу у регіонах. Обслуговування здійснюється силами власного сервісу, а також із залученням компаній-партнерів, спеціалісти яких пройшли спеціальну підготовку та навчання у Protherm.

На сайті компанії "Формула тепла" представлений широкий вибір обладнання «Protherm».   До того ж, наша фірма зможе доставити покупцю обладнання «Protherm»,   як в межах міста Чернівці та  Чернівецької області, так і в інші регіони України (Київська область, місто Київ, Львівська область, місто Львів, Тернопільська область та місто Тернопіль, Харків та Харківська область, місто Полтава та Полтавська область, місто Дніпро та Дніпропетровська область).

Сортувати у порядку збільшення
Відобразити як Таблиця Список

9 елементи(ів)

на сторінці
Сортувати у порядку збільшення
Відобразити як Таблиця Список

9 елементи(ів)

на сторінці