У зв'язку з повномасштабним вторгненням рф в Україну, поточні ціни на сайті можуть відрізнятись від актуальних. Перед замовленням уточнюйте актуальність цін у наших менеджерів.

Protherm

Protherm
Сортувати у порядку збільшення
Відобразити як Таблиця Список

9 елементи(ів)

на сторінці
Сортувати у порядку збільшення
Відобразити як Таблиця Список

9 елементи(ів)

на сторінці

Компанія "Protherm" – відомий європейський виробник опалювальної техніки. Багаторічний досвід та успішні продажі обладнання компанії характеризують її як надійного виробника високоякісної продукції.

Асортимент продукції налічує понад  95 позицій, серед них, як класичні рішення: газові, електричні, твердопаливні котли та бойлери, а також інноваційні продукти, такі як конденсаційні котли.

"Protherm" здійснює продажі у багатьох країнах та завдяки гарантованій якості й ощадливим цінам компанія завоювала довіру споживачів.

Особливістю діяльності "Protherm" в Україні є й надання професійного сервісу у регіонах. Обслуговування здійснюється силами власного сервісу, а також із залученням компаній-партнерів, спеціалісти яких пройшли спеціальну підготовку та навчання у "Protherm".

В інтернет-магазині  "Формула тепла" представлений широкий вибір електричних котлів "Protherm".   До того ж, наша компанія зможе доставити покупцю електричний котел "Protherm",   як в межах міста Чернівці та  Чернівецької області, так і в інші регіони України (Київська область, місто КиївЛьвівська область, місто ЛьвівТернопільська область та місто ТернопільХарків та Харківська область, місто Полтава та Полтавська область, місто Дніпро та Дніпропетровська область).