У зв'язку з повномасштабним вторгненням рф в Україну, поточні ціни на сайті можуть відрізнятись від актуальних. Перед замовленням уточнюйте актуальність цін у наших менеджерів.

Profactor

Profactor
Сортувати у порядку збільшення
Відобразити як Таблиця Список

177 товара

на сторінці
Сортувати у порядку збільшення
Відобразити як Таблиця Список

177 товара

на сторінці

Професійна інженерна сантехніка PROFACTOR® виготовляється на сучасному високотехнологічному обладнанні відповідно до європейських норм. Продуманий дизайн товарів став візитною карткою цього бренду, а високі стандарти якості - його головною цінністю.

Вся продукція виготовляється на підприємствах з сертифікованою системою управління якістю відповідно до міжнародного стандарту ISO 9001: 2008, що забезпечує контроль якості та тестування виробів на всіх етапах виробництва. Обов'язковий вхідний контроль комплектуючих і сировини гарантує повну відповідність товару заявленим характеристикам.

Компанія "Profactor Armaturen GmbH" виготовляє вироби підвищеної міцності та надійності враховуючи спеціальні вимоги, що пред'являються при проектуванні трубопровідних систем для висотних будівель. Відповідність даної продукції міжнародним стандартам підтверджено неодноразовим тестуванням і сертифікатами різних країн.

Групи товарів PROFACTOR® включають в себе кульові крани, запобіжну і регулюючу арматуру, фітинги латунні різьбові, фітинги для металополімерних систем, металопластикові труби, колекторні групи, гнучку підводку, комплектуючі для радіаторів, сантехнічні матеріали ущільнювачів та інші товари.

Удосконалюючи вироби та впроваджуючи нові технології виробництва, компанія послідовно розширює асортимент своєї продукції. Цей  підхід дозволяє досягати збалансованості товарної лінійки і випускати сантехнічну продукцію гарантовано високої якості. Компанія "Profactor Armaturen GmbH" будучи надійним постачальником інженерної сантехніки дотримується принципів соціальної відповідальності перед споживачами і прагне виправдовувати високий рівень їх довіри. PROFACTOR® - це сучасна продукція, стабільну якість, розумна ціна.

В інтернет-магазині "Формула тепла" представлений широкий вибір продукції "Profactor".   До того ж, наша компанія зможе доставити труби та фітинг "Profactor",   як в межах міста Чернівці та  Чернівецької області, так і в інші регіони України (Київська область, місто Київ, Львівська область, місто Львів, Тернопільська область та місто Тернопіль, Харків та Харківська область, місто Полтава та Полтавська область, місто Дніпро та Дніпропетровська область).