Mario

Mario

Виробниче підприємство «Маріо» засноване у 1998 році. За цей час, завдяки впровадженню інновацій при створенні найсучасніших моделей, компанія стала провідним виробником рушникосушарок та дизайн-радіаторів із нержавіючої сталі.

У виробництві рушникосушок «Маріо» використовує лише нержавіючу сталь марки AISI 304. Її характеристики - висока міцність та антикорозійна стійкість.

Кожен виріб проходить ретельний контроль, тому вітчизняний виробник гарантує якість та надійність виготовлених сушарок для рушників. У продукції - оригінальний, практичний та цікавий дизайн.

Виробниче підприємство «Маріо» виготовляє для ванних кімнат водяні, електричні та комбіновані рушникосушки. Модельний ряд - більше 80 водяних та електричних рушникосушарок, близько 250 типорозмірів.

Продукція від компанії «Маріо» користується попитом не лише в Україні. Рушникосушарки цього підприємства можна придбати і в  Данії, Німеччині, Польщі, Фінляндії, Швеції, Великій Британії, Литві, Латвій та інших країнах.

Компанія «Маріо» надає довічну гарантію на рушникосушарки водяного типу, що використовуються в автономних системах опалення!*

На рушникосушарки водяного типу, що використовуються у централізованих системах опалення та водопостачання, а також на електричні рушникосушарки, гарантійний термін експлуатації складає 5 років**

Для здійснення гарантійних зобов’язань виробником, необхідною умовою є виконання споживачем пункту паспорту «Гарантійні зобов’язання».

*Довічною гарантією вважається гарантійний термін експлуатації протягом 50 років

**Гарантійний термін експлуатації починається з дати продажу, гарантійний термін зберігання – 6 років з дати виготовлення.

На сайті компанії "Формула тепла" представлений широкий вибір рушникосушок "MARIO". До того ж, наша фірма зможе доставити покупцю рушникосушку "MARIO", як в межах міста Чернівці та  Чернівецької області, так і в інші регіони України (Київська область, місто Київ, Львівська область, місто Львів, Тернопільска область та місто Тернопіль, Харків та Харківська область, місто Полтава та Полтавська область, місто Дніпро та Дніпропетровська область).

Сортувати у порядку збільшення
Відобразити як Таблиця Список

96 товара

на сторінці
Сортувати у порядку збільшення
Відобразити як Таблиця Список

96 товара

на сторінці