У зв'язку з повномасштабним вторгненням рф в Україну, поточні ціни на сайті можуть відрізнятись від актуальних. Перед замовленням уточнюйте актуальність цін у наших менеджерів.

Mario

Mario
Сортувати у порядку збільшення
Відобразити як Таблиця Список

100 товара

на сторінці
Сортувати у порядку збільшення
Відобразити як Таблиця Список

100 товара

на сторінці

Виробниче підприємство "Маріо" засноване у 1998 році. За цей час, завдяки впровадженню інновацій при створенні найсучасніших моделей, компанія стала провідним виробником рушникосушарок та дизайн-радіаторів із нержавіючої сталі.

У виробництві рушникосушок"Маріо" використовує лише нержавіючу сталь марки AISI 304. Її характеристики - висока міцність та антикорозійна стійкість.

Кожен виріб проходить ретельний контроль, тому вітчизняний виробник гарантує якість та надійність виготовлених сушарок для рушників. У продукції - оригінальний, практичний та цікавий дизайн.

Виробниче підприємство "Маріо" виготовляє для ванних кімнат водяні, електричні та комбіновані рушникосушки. Модельний ряд - більше 80 водяних та електричних рушникосушарок, близько 250 типорозмірів.

Продукція від компанії "Маріо" користується попитом не лише в Україні. Рушникосушарки цього підприємства можна придбати і в  Данії, Німеччині, Польщі, Фінляндії, Швеції, Великій Британії, Литві, Латвій та інших країнах.

Компанія "Маріо" надає довічну гарантію на рушникосушарки водяного типу, що використовуються в автономних системах опалення!*

На рушникосушарки водяного типу, що використовуються у централізованих системах опалення та водопостачання, а також на електричні рушникосушарки, гарантійний термін експлуатації складає 5 років**

Для здійснення гарантійних зобов’язань виробником, необхідною умовою є виконання споживачем пункту паспорту "Гарантійні зобов’язання".

*Довічною гарантією вважається гарантійний термін експлуатації протягом 50 років

**Гарантійний термін експлуатації починається з дати продажу, гарантійний термін зберігання – 6 років з дати виготовлення.

В інтернет-магазині "Формула тепла" представлений широкий вибір рушникосушок "MARIO". До того ж, наша компанія зможе доставити покупцю рушникосушку "MARIO", як в межах міста Чернівці та  Чернівецької області, так і в інші регіони України (Київська область, місто КиївЛьвівська область, місто ЛьвівТернопільська область та місто ТернопільХарків та Харківська область, місто Полтава та Полтавська область, місто Дніпро та Дніпропетровська область).