У зв'язку з повномасштабним вторгненням рф в Україну, поточні ціни на сайті можуть відрізнятись від актуальних. Перед замовленням уточнюйте актуальність цін у наших менеджерів.

Luxor

Luxor
Сортувати у порядку збільшення
Відобразити як Таблиця Список

45 товара

на сторінці
Сортувати у порядку збільшення
Відобразити як Таблиця Список

45 товара

на сторінці

"Luxor S.p.A" - італійський виробник компонентів і рішень для гідросанітарних установок і опалювальних систем. Він розташований в Монтікіярі - провінції Брешіі.

В "Luxor S.p.A" всі фази розробки, проектування, виробництва і приймальних випробувань проводяться на території підприємства. Це для того, аби гарантувати високу якість виробленої продукції і максимально гнучкого обслуговування.

До виробничої програми Синя лінії - гідросанітарії - входить виготовлення гнучких труб для подачі питної води та індустріальних установок, а ще - виробництво компонентів для гідравлічних установок ( жорсткі з'єднання і крани, сифони, трамбування і стічні труби).

До виробничої програми Червоної лінії (La Rossa) – гідротермосанітарії входить виготовлення клапанів для ручних і термостатичних радіаторів; колекторів для систем опалення / охолодження; клапанів для термоцентралей, а ще - виробництво гідравлічних груп, колекторів та гідросепараторів для термоцентралей, з'єднання для мідних, пластикових і багатошарових труб (інформація з сайту: luxor.it)

В інтернет-магазині "Формула тепла" представлений широкий вибір продукції "Luxor".  До того ж, наша компанія  зможе доставити покупцю продукцію "Luxor",   як в межах міста Чернівці та  Чернівецької області, так і в інші регіони України (Київська область, місто КиївЛьвівська область, місто ЛьвівТернопільська область та місто ТернопільХарків та Харківська область, місто Полтава та Полтавська область, місто Дніпро та Дніпропетровська область).