Luxor

Luxor

Luxor S.p.A - італійський виробник компонентів і рішень для гідросанітарних установок і опалювальних систем. Він розташований в Монтікіярі - провінції Брешіі.

В Luxor S.p.A всі фази розробки, проектування, виробництва і приймальних випробувань проводяться на території підприємства. Це для того, аби гарантувати високу якість виробленої продукції і максимально гнучкого обслуговування.

До виробничої програми Синя лінії - гідросанітарії - входить виготовлення гнучких труб для подачі питної води та індустріальних установок, а ще - виробництво компонентів для гідравлічних установок ( жорсткі з'єднання і крани, сифони, трамбування і стічні труби).

До виробничої програми Червоної лінії (La Rossa) – гідротермосанітарії входить виготовлення клапанів для ручних і термостатичних радіаторів; колекторів для систем опалення / охолодження; клапанів для термоцентралей, а ще - виробництво гідравлічних груп, колекторів та гідросепараторів для термоцентралей, з'єднання для мідних, пластикових і багатошарових труб.

Інформація з сайту: luxor.it

Сортувати у порядку збільшення
Відобразити як Таблиця Список

43 товара

на сторінці
Сортувати у порядку збільшення
Відобразити як Таблиця Список

43 товара

на сторінці