У зв'язку з повномасштабним вторгненням рф в Україну, поточні ціни на сайті можуть відрізнятись від актуальних. Перед замовленням уточнюйте актуальність цін у наших менеджерів.

LG

LG
Сортувати у порядку збільшення
Відобразити як Таблиця Список

7 елементи(ів)

на сторінці
Сортувати у порядку збільшення
Відобразити як Таблиця Список

7 елементи(ів)

на сторінці

Компанія "LG Electronics" пропонує широкий асортимент споживчої техніки, – від телевізорів і холодильників до мобільних телефонів та пральних машин – яка допоможе вам відкрити нові горизонти навколишнього світу й отримати насолоду від кращих моментів свого життя. Техніка "LG Electronics" – це широкий діапазон функцій, зручне керування та енергозберігаючі технології. Продукція LG допоможе вам досягнути поставлених цілей, отримати більше задоволення від роботи та відпочинку, і при цьому, зекономити кошти на електроенергії. Фірма LG пропонує продукти, які чудово гармоніюють із сучасним життям і збагачують його новітніми технічними досягненнями. Познайомтеся з останніми інноваціями, втіленими у побутовій техніці LG Electronics і відкрийте нові можливості сучасних технологій.

В інтернет-магазині "Формула тепла" представлені кондиціонери LG EvoCool та LG MEGA Dual Inverter. До того ж, наша фірма зможе доставити покупцю кондиціонер LG як в межах міста Чернівці та  Чернівецької області, так і в інші регіони України (Київська область, місто КиївЛьвівська область, місто ЛьвівТернопільська область та місто ТернопільХарків та Харківська область, місто Полтава та Полтавська область, місто Дніпро та Дніпропетровська область).