У зв'язку з повномасштабним вторгненням рф в Україну, поточні ціни на сайті можуть відрізнятись від актуальних. Перед замовленням уточнюйте актуальність цін у наших менеджерів.

Herz

Herz
Сортувати у порядку збільшення
Відобразити як Таблиця Список

90 товара

на сторінці
Сортувати у порядку збільшення
Відобразити як Таблиця Список

90 товара

на сторінці

"HERZ Armaturen GmbH" - один з найпотужніших європейських виробників арматури для систем опалення, водопостачання, холодопостачання.

Сьогодні "HERZ" здійснює свою міжнародну діяльність в більш ніж 70-ти країнах по всьому світу з центрального офісу у Відні (Австрія). Саме у Відні на вулиці Герцгассе, у 1896 році два підприємці Франц Гебауер та Віктор Лернер заснували фірму Gebauer & Lehrner. Тоді у ній працювали 12 співробітників.  Програма виробництва цих років, як видно з каталогу 1908 року, містила тисячі найменувань продуктів різноманітних напрямків опалювальної і сантехнічної арматури. В зв`язку з тим, що в ті часи ще не існувало ні технічних креслень, ні виробничих планів, всі моделі спочатку вирізалися з дерева вручну, а лиш після цього відливалися на виробництві.

В 1960-х роках продукція фірми випускається з логотипом "Herz" (серце) і має великий успіх за кордоном. Тільки в 1964 р. на експорт було продано 800.000 регулювальних вентилів для опалення. Вже в 70-х роках було продано 1,8 мільйонів вентилів по всій Європі. Фірма мала великий успіх і завоювала своєю продукцією зразкову репутацію. Зростаюче споживання енергії та зростаюча потреба в комфорті пришвидшили розробку термостатичного клапана. Перший термостатичний клапан HERZ був виготовлений вже у 1972 р. У 1973 р. фірма "Gebauer & Lehrner" стала офіційно називатися "HERZ Armaturen".

У 1996 р. фірма "HERZ Armaturen" стає товариством з обмеженою відповідальністю. "HERZ" не стоїть на місці і розширює палітру своєї продукції, забезпечує виробництво технічним обладнанням. В 1999 був придбаний завод ІРА, який виготовляє пресфітинги і компресійні різьбові фітинги. У 2005 році склад фірми поповнили ще 2 підприємства: завод Kоvіnа, що виготовляє кульові крани, фільтри та арматуру групи безпеки та завод UNITAS, що виготовляє сантехнічну арматуру з логотипом "HERZ". Разом з партнерами HERZ створюються спеціальні програми по енергозбереженню із застосуванням регулюючої арматури, а серія DE LUXE є відповіддю на світову тенденцію щодо удосконалення зовнішнього вигляду продукції для систем опалення. Розширилася і виробнича програма "HERZ". Окрім продукції для систем опалення, з`являється арматура для систем питного водопостачання і холодопостачання нформація з сайту: herz.ua)

В інтернет-магазині "Формула тепла" представлений широкий вибір продукції "HERZ".   До того ж, наша компанія  зможе доставити покупцю труби та фітинг "HERZ",   як в межах міста Чернівці та  Чернівецької області, так і в інші регіони України (Київська область, місто КиївЛьвівська область, місто ЛьвівТернопільська область та місто ТернопільХарків та Харківська область, місто Полтава та Полтавська область, місто Дніпро та Дніпропетровська область).