Heiztechnik

Heiztechnik

Компанія Heiztechnik виготовляє обігрівальні твердопаливні котли (їх потужність від 7 кВт до 7 МВт) інше теплове обладнання та комплектні модульні котельні.

У виробництві своєї продукції Heiztechnik використовує сучасне обладнання, новітнє устаткування. До прикладу, плазмові та лазерні установки порізки, автоматичні преси з програмним управлінням. Вироби цієї фірми характеризуються високою якістю та легкістю в обслуговуванні. Окрім того, компанія постійно їх модернізовує.

Серед завдань виробника - виробництво і удосконалення котлів серії GreenLine, які задовільняють вимоги найвищого класу 5 європейської норми PN-EN 303- 5:2012, щодо охорони довкілля та енергетичної ефективності.

Високі параметри спалювання забезпечить високоефективний теплообмінник Heiztechnik. Процесом спалювання керуватиме сучасна автоматика. Окрім керування котлом, вона може ще й керувати системами опалення. За керування змішувальних клапанів, контролем роботи циркуляційних насосів, співпрацю з термостатичними лініями подбає регулятор. Він, до речі, може працювати в погодозалежному режимі та дозволяє підключення Internet-модуля.

На сайті компанії "Формула тепла" представлений широкий вибір твердопаливних котлів (пелетних, на дровах) компанії Heiztechnik. До того ж, наша фірма зможе доставити покупцю котел, як в межах міста Чернівці та Чернівецької області, так і в інші регіони України (Київська область, місто Київ, Львівська область, місто Львів, Тернопільска область та місто Тернопіль, Харків та Харківська область, місто Полтава та Полтавська область, місто Дніпро та Дніпропетровська область).

Сортувати у порядку збільшення
Відобразити як Таблиця Список

153 товара

на сторінці
Сортувати у порядку збільшення
Відобразити як Таблиця Список

153 товара

на сторінці