У зв'язку з повномасштабним вторгненням рф в Україну, поточні ціни на сайті можуть відрізнятись від актуальних. Перед замовленням уточнюйте актуальність цін у наших менеджерів.

Heiztechnik

Heiztechnik
Сортувати у порядку збільшення
Відобразити як Таблиця Список

160 товара

на сторінці
Сортувати у порядку збільшення
Відобразити як Таблиця Список

160 товара

на сторінці

Компанія "Heiztechnik" виготовляє обігрівальні твердопаливні котли (їх потужність від 7 кВт до 7 МВт) інше теплове обладнання та комплектні модульні котельні.

У виробництві своєї продукції "Heiztechnik" використовує сучасне обладнання, новітнє устаткування. До прикладу, плазмові та лазерні установки порізки, автоматичні преси з програмним управлінням. Вироби цієї фірми характеризуються високою якістю та легкістю в обслуговуванні. Окрім того, компанія постійно їх модернізовує.

Серед завдань виробника - виробництво і удосконалення котлів серії GreenLine, які задовільняють вимоги найвищого класу 5 європейської норми PN-EN 303- 5:2012, щодо охорони довкілля та енергетичної ефективності.

Високі параметри спалювання забезпечить високоефективний теплообмінник "Heiztechnik". Процесом спалювання керуватиме сучасна автоматика. Окрім керування котлом, вона може ще й керувати системами опалення. За керування змішувальних клапанів, контролем роботи циркуляційних насосів, співпрацю з термостатичними лініями подбає регулятор. Він, до речі, може працювати в погодозалежному режимі та дозволяє підключення Internet-модуля.

В інтернет-магазині "Формула тепла" представлений широкий вибір твердопаливних котлів (пелетних, на дровах) компанії "Heiztechnik". До того ж, наша компанія зможе доставити покупцю котел, як в межах міста Чернівці та  Чернівецької області, так і в інші регіони України (Київська область, місто КиївЛьвівська область, місто ЛьвівТернопільска область та місто ТернопільХарків та Харківська область, місто Полтава та Полтавська область, місто Дніпро та Дніпропетровська область).