Gorgiel

Gorgiel

Фірма GORGIEL проектує і виготовляє продукцію в галузі інсталяції, а це: стилізовані декоративні радіатори для коридорів, кімнат, кухні, радіатори для ванни. До того ж спеціалізується на виготовленні систем підлогового опалення та монтажу труб і радіаторів.

Фірма виготовляє і додаткові аксесуари, необхідні при інсталяції систем водопостачання, вентиляції і кондиціювання, опалення та електропостачання.

GORGIEL довела продукцію до найвищої на даний час якості, а її функціональність підтримується найсучаснішими технологіями. Асортимент товарів дозволяє встановлювати та використовувати обладнання як у приватних будинках, так і у соціальних закладах.

На сайті компанії "Формула тепла" представлений широкий вибір рушникосушок «GORGIEL».   До того ж, наша фірма зможе доставити покупцю рушникосушки «GORGIEL»,   як в межах міста Чернівці та  Чернівецької області, так і в інші регіони України (Київська область, місто Київ, Львівська область, місто Львів, Тернопільська область та місто Тернопіль, Харків та Харківська область, місто Полтава та Полтавська область, місто Дніпро та Дніпропетровська область).

Сортувати у порядку збільшення
Відобразити як Таблиця Список

9 елементи(ів)

на сторінці
Сортувати у порядку збільшення
Відобразити як Таблиця Список

9 елементи(ів)

на сторінці