У зв'язку з повномасштабним вторгненням рф в Україну, поточні ціни на сайті можуть відрізнятись від актуальних. Перед замовленням уточнюйте актуальність цін у наших менеджерів.

Gorgiel

Gorgiel
Сортувати у порядку збільшення
Відобразити як Таблиця Список

22 товара

Сторінка
на сторінці
Сортувати у порядку збільшення
Відобразити як Таблиця Список

22 товара

Сторінка
на сторінці

Фірма "GORGIEL" проектує і виготовляє продукцію в галузі інсталяції, а це: стилізовані декоративні радіатори для коридорів, кімнат, кухні, радіатори для ванни. До того ж спеціалізується на виготовленні систем підлогового опалення та монтажу труб і радіаторів.

Фірма виготовляє і додаткові аксесуари, необхідні при інсталяції систем водопостачання, вентиляції і кондиціювання, опалення та електропостачання.

"GORGIEL" довела продукцію до найвищої на даний час якості, а її функціональність підтримується найсучаснішими технологіями. Асортимент товарів дозволяє встановлювати та використовувати обладнання як у приватних будинках, так і у соціальних закладах.

В інтернет-магазині "Формула тепла" представлений широкий вибір рушникосушок "GORGIEL".   До того ж, наша компанія зможе доставити покупцю рушникосушки "GORGIEL",  як в межах міста Чернівці та  Чернівецької області, так і в інші регіони України (Київська область, місто КиївЛьвівська область, місто ЛьвівТернопільска область та місто ТернопільХарків та Харківська область, місто Полтава та Полтавська область, місто Дніпро та Дніпропетровська область).