У зв'язку з повномасштабним вторгненням рф в Україну, поточні ціни на сайті можуть відрізнятись від актуальних. Перед замовленням уточнюйте актуальність цін у наших менеджерів.

Gebo

Gebo
Сортувати у порядку збільшення
Відобразити як Таблиця Список

30 товара

Сторінка
на сторінці
Сортувати у порядку збільшення
Відобразити як Таблиця Список

30 товара

Сторінка
на сторінці

Німецька міжнародна організація "Gebo Armaturen" з 1918 року займалася гуртовим продажем труб.

У 1930-х роках фірма запатентувала систему зажимних кілець, і впровадила на ринок компоненти техніки з'єднання труб під знаком "GEBO". Принцип дії їх в з'єднані труб міцним ущільненням за допомогою системы затискних кілець та прокладок, що дає можливість швидко здійснити ремонт і монтаж без застосування зварки та нарізання різьби. У 1993 році виробництво перенесли в Польшу.

За допомогою продукції "GEBO" легко і швидко, а головне, без використання дорогих спеціалізованих інструментів, можна під'єднати котел чи бойлер; зробити врізку в трубопровід, заглушити закінчення труби, з'єднати труби з різних матеріалів ( пластик -сталь, сталь-чавун і багато іншого). Простий і зручний монтаж заощадить Ваш час і гроші.

Серія GEBO QUICK - універсальний засіб для з'єднання розділених труб без використання нарізки різьблення і зварювання! В однаковій мірі можливе застосування для трубопроводів з вуглецевої сталі, оцинкованих труб та поліетилену! (інформація з сайту gebo.com.ua)

В  інтернет-магазині "Формула тепла" представлений широкий вибір фітингів"GEBO".   До того ж, наша компанія  зможе доставити покупцю фітинг "GEBO",   як в межах міста Чернівці та  Чернівецької області, так і в інші регіони України (Київська область, місто КиївЛьвівська область, місто ЛьвівТернопільська область та місто ТернопільХарків та Харківська область, місто Полтава та Полтавська область, місто Дніпро та Дніпропетровська область).