У зв'язку з повномасштабним вторгненням рф в Україну, поточні ціни на сайті можуть відрізнятись від актуальних. Перед замовленням уточнюйте актуальність цін у наших менеджерів.

Fırat

Fırat
Сортувати у порядку збільшення
Відобразити як Таблиця Список

187 товара

на сторінці
Сортувати у порядку збільшення
Відобразити як Таблиця Список

187 товара

на сторінці

Акціонерна компанія "Fırat Plastik AŞ" (Фiрат Пластик АШ) створена в 1972 році з метою здійснення виробництва в галузі будівельних матеріалів з пластмаси. Компанія "Fırat Plastik AŞ", керуючись принципом постійного забезпечення якісного виробництва та якісного асортименту продукції, в результаті значних удосконалень і перетворень, що проводяться в Туреччині протягом багатьох років, досягла статусу лідируючої організації сектора, а також стала лідером в експорті пластмасової продукції. Компанія "Fırat Plastik AŞ" здійснює виробництво продукції з пластмаси для таких різних секторів, як будівництво, сільське господарство, автомобілебудування, медицина, побутова техніка тощо Продукція, призначена для даних секторів, виготовляється на сучасних підприємствах компанії загальною площею 500.000 м2, розташованих в Бюйюкчекмедже - Стамбул і Синджан - Анкара. Компанія "Fırat Plastik AŞ" володіє одним з 3 найбільших виробничих комплексів в Європі.

    Станом на 2015 рік в структурі компанії "Fırat" працює 1850 чоловік. Компанія "Fırat", спираючись на переконаність в тому, що кадри є найбільш цінним елементом в досягненні успіху, регулярно проводить курси навчання і підготовки фахівців на підприємстві з метою підвищення досвіду роботи свого персоналу і розширення накопичених ним знань і навичок (інформація з сайту: hot-well.com)

В інтернет-магазині "Формула тепла" представлений широкий вибір продукції "Fırat".  До того ж, наша компанія  зможе доставити покупцю продукцію"Fırat",   як в межах міста Чернівці та  Чернівецької області, так і в інші регіони України (Київська область, місто КиївЛьвівська область, місто ЛьвівТернопільська область та місто ТернопільХарків та Харківська область, місто Полтава та Полтавська область, місто Дніпро та Дніпропетровська область).