У зв'язку з повномасштабним вторгненням рф в Україну, поточні ціни на сайті можуть відрізнятись від актуальних. Перед замовленням уточнюйте актуальність цін у наших менеджерів.

E.C.A.

E.C.A.
Сортувати у порядку збільшення
Відобразити як Таблиця Список

7 елементи(ів)

на сторінці
Сортувати у порядку збільшення
Відобразити як Таблиця Список

7 елементи(ів)

на сторінці

Виробник E.C.A. - це компанія з Туреччини, яка випускає газові та твердопаливні котли різної потужності і конфігурації, газові колонки, рушникосушки, сантехнічні обладнання, радіатори опалення.

Історія компанії E.C.A.

Компанія E.C.A. була заснована в 1950 році членами однієї з найбільш шанованих сімей міста Маніси. Спочатку це було інженерне бюро, яке носило ім'я Elgincan Group. Як виробник запірної арматури для організації опалення та водопостачання, фірма заявила про себе через 7 років – в 1957 році під торговою маркою E.C.A. У 1987 році компанія першою в Туреччині стала займатися виробництвом твердопаливних котлів. Пізніше асортимент був розширений - серед продукції з'явилися рушникосушки, сталеві радіатори опалення, чавунні і сталеві печі. У 1992 році в прайс E.C.A. були включені двоконтурні газові котли, які вироблялися спільно з німецькою ТМ Boch. Цей проект отримав схвалення "Фонду розвитку турецької технології", а також був відзначений "турецьким департаментом зі спостереження та оцінки технологій". На сьогоднішній день ТМ E.C.A. - це найбільший концерн, що поставляє товари в Німеччину, Великобританію, Бельгію та інші країни Європи. Всі товари виробляються на сучасному обладнанні з високоякісної сировини. Надійність продукції підтверджується тривалою гарантією від офіційного сайту E.C.A. на весь асортиментний ряд. У Туреччині і в Європі у компанії E.C.A. є свої дослідницькі центри, в розвиток яких було вкладено 500 тис.доларів.

Особливості продукції в магазинах E.C.A.

Всі товари, які випускає компанія E.C.A., відрізняються високою якістю, що підтверджується наявністю міжнародних сертифікатів з 56 країн світу. Так само є сертифікаційна документація з України TS-ISO 9001, TS-ISO 9002. Більше 50 років компанія безперервно займається вдосконаленням своєї продукції. Як результат – сантехніка і санфаянсові вироби E.C.A. економно витрачають водні ресурси, виробляються з матеріалів, які не завдають шкоди навколишньому середовищу. Змішувачі виготовляються з якісного сплаву латуні, в якому немає цинку у вільному вигляді. Завдяки цьому виключено його проникнення у водопровідну воду. Багаторазові перевірки в процесі виробництва, а також тестування виключають ймовірність браку. Вироби відрізняються: стійкістю до процесів корозії і механічних пошкоджень; тривалим терміном служби; міцністю і надійністю. Сталеві радіатори опалення, представлені в каталогах E.C.A., характеризуються високим коефіцієнтом тепловіддачі, при нагріванні не виділяють в навколишній простір шкідливі речовини. При фарбуванні використовується поліестерна порошкова фарба, яка не містить формальдегіди, сполуки важких металів.

Інформація з сайту vencon.ua