У зв'язку з повномасштабним вторгненням рф в Україну, поточні ціни на сайті можуть відрізнятись від актуальних. Перед замовленням уточнюйте актуальність цін у наших менеджерів.

Demrad

Demrad
Сортувати у порядку збільшення
Відобразити як Таблиця Список

5 елементи(ів)

на сторінці
Сортувати у порядку збільшення
Відобразити як Таблиця Список

5 елементи(ів)

на сторінці

Про торгову марку Demrad

Торгова марка Demir Döküm, що здійснює свою діяльність на ринку опалення, водопостачання та кондиціонування повітря, входить до складу Vaillant Group – компанії зі 140-річною історією, світового лідера з виробництва опалювальної техніки. Завод Demir Döküm був побудований в Стамбулі в 1954 році. З моменту свого створення Demir Döküm став брендом, який реалізував виробництво першого чавунного радіатора, бойлера, опалювальної плити, покриття для підлоги, газового водонагрівача, панельного радіатора і настінного котла в Туреччині, та асоціюється з «тепловим комфортом». Сьогодні продукція торгової марки Demir Döküm є запорукою комфорту і тепла у вашому домі. Котли та колонки поєднують в собі високу якість, надійність, компактність і, що дуже важливо, прийнятну ціну. Крім того, забезпечується повне післяпродажне та гарантійне обслуговування продукції за рахунок власної мережі сервісних центрів, розташованих по всій Україні і готових в будь-який момент вирішити всі питання щодо обслуговування котлів і водонагрівачів, приділяючи пріоритетну увагу задоволеності клієнтів.

Вся продукція Demir Döküm виробляється за самими передовими технологіями із застосуванням комплектуючих від провідних світових виробників, лідерів ринку, таких як: SIT Group, Polidoro тощо. У всіх виробничих процесах, що реалізуються на заводі, вкрай важливим завданням є захист навколишнього середовища. Теплообмінники настінних котлів та газових водонагрівачів покриті алюмінієвим барвником на водній основі, безпечним для навколишнього середовища і здоров’я людини. Технологічні і побутові стічні води, що утворюються при виробництві на заводах, біологічно і хімічно очищаються на розвинених очисних спорудах, а тверді відходи утилізуються відповідно до Європейських норм та стандартів. У зв’язку з цим, продукція торгової марки Demir Döküm має сертифікати відповідності якості, що діють як в Туреччині, так і в усьому світі. Крім того, завод в Божуюке є першою установою, яка одержала перший сертифікат ISO 9000 в Туреччині.

Інформація з сайту: demrad.ua