У зв'язку з повномасштабним вторгненням рф в Україну, поточні ціни на сайті можуть відрізнятись від актуальних. Перед замовленням уточнюйте актуальність цін у наших менеджерів.

Carrera

Carrera
Сортувати у порядку збільшення
Відобразити як Таблиця Список

321 товара

на сторінці
Сортувати у порядку збільшення
Відобразити як Таблиця Список

321 товара

на сторінці

"Carrera" пропонує внутрішньопідлоговіпідлоговіплінтусні і настінні конвектори для опалення, які здатні швидко забезпечити теплом приміщення будь-яких розмірів. Водяні конвектори опалення "Carrera" широко використовуються для обігріву офісів, приватних будинків, спортивних споруд, а також будь-яких приміщень, де є панорамні вікна. При цьому, опалювальні конвектори звільняють простір, що дає можливість реалізувати будь-які, навіть, найсміливіші дизайнерські рішення

Вбудовувані в підлогу конвектори "Carrera" - оптимальне рішення для обігріву Вашого будинку або офісу. У сучасному дизайні часто присутні панорамні вікна, вітрини, скляні фасади, що ускладнює використання стандартної системи водяного опалення. Кращим рішенням у таких випадках є внутрішньопідлоговий конвектор.

Підлогові конвектори "Carrera" так, як і внутрішньопідлогові конвектори, підходять для опалення приміщень різних типів. Їх доцільно використовувати при встановленніопалювальних приладів під вікнами з низьким підвіконням або поруч з такими вікнами. Конвектор Carrera може стати гармонійною частиною інтер'єру будь-якого стилю - від бізнес до поп-арт.

Плінтусні конвектори "Carrera" - доступні і практичні опалювальні прилади. Найчастіше, вони використовуються в приміщеннях, де передбачене розведення опалення по периметру і часто незамінні при реконструкції системи опалення

Конвектори "Carrera" складаються з мідно-алюмінієвого теплообмінника, який вбудований в корпус з нержавіючої сталі. Теплоносій пересувається по мідними трубами, нагріваючи алюмінієві ребра до необхідної температури. Для підвищення теплової потужності конвектори можуть додатково оснащуватися одним або декількома тангенціальними вентиляторами. Температурний режим підтримується автоматичним датчиком, який програмується за Вашим бажанням нформація з сайту: carrera.budova.org)

В інтернет-магазині "Формула тепла" представлений широкий вибір внутрішньопідлогових конвекторів "Carrera"  До того ж, наша компанія зможе доставити внутрішньопідлоговий конвектор "Carrera", як в межах міста Чернівці та  Чернівецької області, так і в інші регіони України (Київська область, місто КиївЛьвівська область, місто ЛьвівТернопільска область та місто ТернопільХарків та Харківська область, місто Полтава та Полтавська область, місто Дніпро та Дніпропетровська область).