У зв'язку з повномасштабним вторгненням рф в Україну, поточні ціни на сайті можуть відрізнятись від актуальних. Перед замовленням уточнюйте актуальність цін у наших менеджерів.

Bosch

Bosch
Сортувати у порядку збільшення
Відобразити як Таблиця Список

55 товара

на сторінці
Сортувати у порядку збільшення
Відобразити як Таблиця Список

55 товара

на сторінці

Історія виробництва газового обладнання "Bosch" бере свій початок у 1932 році. Вона пов’язана з купівлею у німецького винахідника, професора Аахенського університету, доктора Хуго Юнкерса підприємства з виготовлення газових колонок. Його винахід, що закладений у принцип дії калорифера (проточний нагрів води за рахунок теплоти, що виділяється при згоранні природного газу), підштовхнув до створення водонагрівачів великих потужностей і дуже швидко зайняв надійні позиції на ринку побутової техніки.

Ідеї і великий досвід, накопичені Юнкерсом за попередні роки виробництва газових приладів та технічні інновації "Bosch" проклали дорогу винаходам, що визначили на багато років головні напрямки у розвитку опалювальної та водонагрівальної техніки. Уже у 1929 році на колонкахвперше був застосований термоелектричний вимикач газу, який зробив ці прилади найбезпечнішими у світі.  У 1968 році заводи "Bosch" першими починають виробництво газових колонок з п’єзоелектричним розпалом. Тепловий насос вперше був представлений у 1975 році.   З 1976 року починаються дослідження, щодо застосування сонячної енергії для опалення та нагріву води. Також був представлений перший плоский сонячний колектор "Bosch"У 1988 році після купівлі португальського заводу, що спеціалізувався на виробництві проточних водонагрівачів ,"Bosch"одним з  перших вивів на світовий ринок газовий проточний водонагрівач з електророзпалом, а у 2001 році  газовий проточний водонагрівач з розпалом від гідрогенератора. У 2013 році португальський завод "Boschвиготовив свою 20-ти мільйонну газову колонку. У 2017 році розпочалося виробництво нових конденсаційних котлів  Condens 7000iз передньою панеллю з загартованого скла TitaniumGlas.

В інтернет-магазині "Формула тепла" представлений широкий вибір газових та електричних котлів "Bosch". До того ж, наша компанія зможе доставити покупцю газовий чи електричний котел "Bosch", як в межах міста Чернівці та  Чернівецької області, так і в інші регіони України (Київська область, місто КиївЛьвівська область, місто ЛьвівТернопільська область та місто ТернопільХарків та Харківська область, місто Полтава та Полтавська область, місто Дніпро та Дніпропетровська область).