У зв'язку з повномасштабним вторгненням рф в Україну, поточні ціни на сайті можуть відрізнятись від актуальних. Перед замовленням уточнюйте актуальність цін у наших менеджерів.

AlcaPLAST

AlcaPLAST
Сортувати у порядку збільшення
Відобразити як Таблиця Список

1 елемент

на сторінці
Сортувати у порядку збільшення
Відобразити як Таблиця Список

1 елемент

на сторінці

Чеська компанія "Alcaplast"  була заснована у 1998 році. Нині вона має шість дочірніх підприємств у світі.

Серед асортименту "Alcaplast" (компанія виготовляє понад 580 продуктів) - впускні і випускні механізми, системи інсталяції, сифони, жолоби, зливні трапи, сидіння для унітаза та ін.

Якість та дизайн відіграють ключову роль у філософії цієї компанії. Продукцію "Alcaplast"   застосовують у будівництві та реконструкції будівель. Надійність і безпеку всіх продуктів ретельно перевіряють технічні експерти компанії: якість кожного виробу, перш ніж його відправлять з заводу, тестують (інформація з сайту www.alcaplast.ua)

В інтернет-магазині "Формула тепла" представлений широкий вибір сантехніки "Alcaplast". До того ж, наша фірма зможе доставити покупцю продукцію "Alcaplast", як в межах міста Чернівці та  Чернівецької області, так і в інші регіони України (Київська область, місто Київ, Львівська область, місто Львів, Тернопільска область та місто Тернопіль, Харків та Харківська область, місто Полтава та Полтавська область, місто Дніпро та Дніпропетровська область).