У зв'язку з повномасштабним вторгненням рф в Україну, поточні ціни на сайті можуть відрізнятись від актуальних. Перед замовленням уточнюйте актуальність цін у наших менеджерів.

Післягарантійне сервісне обслуговування від «Формули тепла» допоможе вам бути впевненим у роботі всіх систем опалення навіть у період вичерпаного гарантійного терміну.

1. Післягарантійне сервісне обслуговування в основному передбачає виконання наступних робіт таких як: постійний технічний нагляд та регламентні роботи.

2. Технічній нагляд виконується не рідше одного разу на рік на умовах договору, що укладається між виконавцем та замовником.

3. Згідно результатів нагляду визначається необхідність та періодичність виконання окремих видів регламентних робіт, до прикладу: чищення пальників та зовнішніх поверхонь теплообмінників, промивка спеціальними рідинами теплообмінників і так далі. Дані роботи виконуються на основі додаткових угод за потреби та бажанням споживача.

4. Важливо зауважити, що кожен вид таких регламентних робіт та їх вартість визначається індивідуально згідно конкретної ситуації.

5. Умови виїзду сервісного персоналу на об’єкт для ремонту та доставки обладнання визначаються договором сервісного обслуговування.