Тепловий насос BOSCH Compress 3000 AWES 15кВт + тен 9 квт

Тепловий насос BOSCH Compress 3000 AWES 15кВт + тен 9 квт

У зв'язку з повномасштабним вторгненням рф в Україну, поточні ціни на сайті можуть відрізнятись від актуальних. Перед замовленням уточнюйте актуальність цін у наших менеджерів.

Тепловий насос BOSCH Compress 3000 AWES 15кВт + тен 9 квт

Наявність: В наявності
SKU
00012006
Вас також може зацікавити
 1. Тепловий насос BOSCH Compress 7000i AW 9 В 9 кВт
  Тепловий насос BOSCH Compress 7000i AW 9 В 9 кВт
 2. Тепловий насос BOSCH Compress 7000i AW 9 E 9 кВт
  Тепловий насос BOSCH Compress 7000i AW 9 E 9 кВт
 3. Тепловий насос BOSCH Compress 7000i AW 7 В 7 кВт
  Тепловий насос BOSCH Compress 7000i AW 7 В 7 кВт
 4. Тепловий насос BOSCH Compress 7000i AW 7 E 7 кВт
  Тепловий насос BOSCH Compress 7000i AW 7 E 7 кВт

Тепловий насос BOSCH Compress 6000 LW 17 кВт

Розсільно-водяні теплові насоси Compress 6000 LW - це оптимальне технічне рішення для енергоефективного опалення будинку та гарячого водопостачання. Теплові насоси працюють з високим середньорічним коефіцієнтом ефективності до 4.8. Є можливість керування двома опалювальними контурами та розширення керування до 4-х контурів за допомогою додаткових модулів.

ОСОБЛИВОСТІ:

- У комплектацію теплового насоса Compress 6000 LW входять компоненти з низьким енергоспоживанням - мінімум енергії для опалення та приготування гарячої води.

- Вбудовані розсільний та опалювальний електронні циркуляційні насоси, електричний догрівач загальною потужністю 9 кВт (три ступені по потужності 3 / 6 / 9 кВт), прилади безпеки

- Для невеликих приміщень доступні теплові насоси типу «грунт-вода» потужністю від 6 до 10 кВт у комплектації з вбудованим баком-водонагрівачем об’ємом 185 л.

- Для великих витрат гарячої води доступні теплові насоси потужністю 6-17 кВт з можливістю підключення зовнішнього бака-водонагрівача.

- Регулятор теплового насосу підтримує керування до чотирьох опалювальних контурів. Окрім того, є можливість підігріву води у басейні або сумісна робота з геліосистемою на приготування гарячої води.

 - У спекотний період року розсіл грунтового контуру можна використовувати у якості джерела холоду у режимі пасивного охолодження для досягнення комфортної прохолоди у приміщенні.

- Тепловий насос має декілька стандартних програм приготування гарячої води, а також короткотривалі програми для здійснення, наприклад, термічної дезінфекції або швидкого нагріву води, якщо в тому виникне потреба.

ПЕРЕВАГИ:

- Моделі потужністю від 6 до 17 кВт

- Для компактних габаритів приміщення існують моделі з вбудованим баком-водонагрівачем об’ємом 185 л, у випадку високої витрати гарячої води підійдуть моделі з підключенням зовнішнього бака-водонагрівача необхідного об’єму

- Коефіцієнт ефективності СОР досягає 4,8, що дозволяє отримати максимальну кількість теплової енергії та зберегти кошти на опаленні

- Максимальна температура нагрівання води до 62°С дає більший комфорт при купанні

- Комплектація усіма необхідними основними елементами мінімізує затрати на додаткові компоненти та монтаж

- Можливість керування до 4-х опалювальних контурів (2 контури у базі, 2 контури –за допомогою додаткових модулів)

- Можливість підключення установки до мережі інтернет забезпечує комфорт та мобільність у керуванні системою опалення у будь-якому місці та в будь-який час, маючи при собі лише планшет або смартфон