У зв'язку з війною поточні ціни на сайті можуть відрізнятись від актуальних. Перед замовленням уточнюйте актуальність цін у наших менеджерів.

Sime

Ми не можемо знайти товари, які відповідають вибраному.
Sime

У 1972 році, шляхом злиття двох відомих на той час Веронських фірм Fais и IML, була заснована компанія  "Fonderie SIME S.p.A".   

Нині компанія  "Fonderie SIME S.p.A"   – це холдінг, до якого входять 3 промислові підприємства, які працюють у сфері опалення і кондиціювання повітря.

За 35 років існування, компанія зайняла одну з лідируючих позицій на італійському ринку, завдяки якості продукції і інноваційним технологіям.

В інтернет-магазині "Формула тепла" Ви зможете обрати  потрібний  газовий котел  "Sime". До того ж, наша компанія  зможе доставити покупцю газовий котел "Sime", як в межах міста Чернівці та  Чернівецької області, так і в інші регіони України (Київська область, місто КиївЛьвівська область, місто ЛьвівТернопільська область та місто ТернопільХарків та Харківська область, місто Полтава та Полтавська область, місто Дніпро та Дніпропетровська область).