У зв'язку з війною поточні ціни на сайті можуть відрізнятись від актуальних. Перед замовленням уточнюйте актуальність цін у наших менеджерів.

Roda

Ми не можемо знайти товари, які відповідають вибраному.
Roda

Європейська якість за доступними цінами – саме ці складові  дозволили німецькій компанії "RÖDA" завоювати довіру мільйонів споживачів. На сьогоднішній день асортимент продукції RÖDA включає газові, електричні та твердопаливні котли, бойлери, проточні водонагрівачі, сталеві, алюмінієві і біметалічні радіатори, вентиляційне обладнання.

В інтернет-магазині компанії "Формула тепла" представлений широкий вибір газових котлів "RÖDA". Зокрема,газовий конденсаційний котел Roda Micra 25К, газовий конденсаційний котел Roda Micra 25КRгазовий конденсаційний котел Roda Micra 30К, газовий конденсаційний котел Roda Micra 30КRгазовий котел Roda Micra Duo CS24, газовий котел Roda Micra Duo CS30, газовий котел Roda Micra Duo OC 24, газовий котел Roda Micra Duo OC 28

До того ж, наша фірма зможе доставити покупцю газовий котел "RÖDA", як в межах міста Чернівці та  Чернівецької області, так і в інші регіони України (Київська область, місто КиївЛьвівська область, місто ЛьвівТернопільська область та місто ТернопільХарків та Харківська область, місто Полтава та Полтавська область, місто Дніпро та Дніпропетровська область).