У зв'язку з війною поточні ціни на сайті можуть відрізнятись від актуальних. Перед замовленням уточнюйте актуальність цін у наших менеджерів.

De Dietrich

Ми не можемо знайти товари, які відповідають вибраному.
De Dietrich

Продукція французької  компанії "De Dietrich" широковідома у багатьох країнах світу. У більш ніж 60-ти країнах є офіційні представництва цієї фірми. "De Dietrich" надає споживачу тільки якісну, надійну та довговічну продукцію.

Основне обладнання виготовляється на власних виробничих потужностях. Котли, системи управління, водонагрівачі і пальники виготовляються у спеціалізованих промислових центрах. Виробництвом водонагрівачів і панелей управління, а також збіркою чавунних котлів займається промислова група в Мерцвіллері (Франція). Тут також є дослідницькі лабораторії та конструкторське бюро. Конденсаційні котли середньої та великої потужності виготовляються у Апелдорні (Нідерланди)

Основна ціль "De Dietrich"– виробництво тільки економічного і екологічного котельного обладнання високої якості і запровадження новітніх технологій.

В інтернет-магазині "Формула тепла" представлений широкий вибір газових котлів "De Dietrich".   До того ж, наша компанія  зможе доставити покупцю газовий котел "De Dietrich",  як в межах міста Чернівці та  Чернівецької області, так і в інші регіони України (Київська область, місто КиївЛьвівська область, місто ЛьвівТернопільська область та місто ТернопільХарків та Харківська область, місто Полтава та Полтавська область, місто Дніпро та Дніпропетровська область).