De Dietrich

De Dietrich

Продукція французької  компанії De Dietrich широковідома у багатьох країнах світу. У більш ніж 60-ти країнах є офіційні представництва цієї фірми. De Dietrich надає споживачу тільки якісну, надійну та довговічну продукцію.

Основне обладнання виготовляється на власних виробничих потужностях. Котли, системи управління, водонагрівачі і пальники виготовляються у спеціалізованих промислових центрах. Виробництвом водонагрівачів і панелей управління, а також збіркою чавунних котлів займається промислова група в Мерцвіллері (Франція). Тут також є дослідницькі лабораторії та конструкторське бюро. Конденсаційні котли середньої та великої потужності виготовляються у Апелдорні (Нідерланди)

Основна ціль De Dietrich– виробництво тільки економічного і екологічного котельного обладнання високої якості і запровадження новітніх технологій.

На сайті компанії "Формула тепла" представлений широкий вибір газових котлів «De Dietrich».   До того ж, наша фірма зможе доставити покупцю газовий котел «De Dietrich»,   як в межах міста Чернівці та  Чернівецької області, так і в інші регіони України (Київська область, місто Київ, Львівська область, місто Львів, Тернопільска область та місто Тернопіль, Харків та Харківська область, місто Полтава та Полтавська область, місто Дніпро та Дніпропетровська область).

Сортувати у порядку збільшення
Відобразити як Таблиця Список

18 товара

Сторінка
на сторінці
Сортувати у порядку збільшення
Відобразити як Таблиця Список

18 товара

Сторінка
на сторінці