У зв'язку з війною поточні ціни на сайті можуть відрізнятись від актуальних. Перед замовленням уточнюйте актуальність цін у наших менеджерів.

AIRFEL

AIRFEL
Ми не можемо знайти товари, які відповідають вибраному.

Завод Airfel з 2011 року є власністю всесвітньо відомого концерну Daikin, який з середини 20 століття займає лідируючі позиції на світовому ринку в таких галузях як кондиціювання, опалювальні системи, системи вентиляції. Технологія виробництва Daikin відома своєю толерантністю до екології, високою якістю, багатою науково-дослідницькою базою. Виробнича частина концерну розташована в Японії. Компанія Daikin починає свою історію в 1978 році в Туреччині як основоположна в секторі кондиціонування повітря. У 2011 році вона стає власницею заводу Airfel, одночасно здійснюючи свою дистриб'юторську діяльність. На сьогоднішній день Daikin Туреччина - це лідер сфери опалення, вентиляції та кондиціонування повітря за різноманітністю продукції, що надається. Виробництво котлів Airfel представлено кількістю 300 тисяч на рік. Потужність заводу вражає - тільки його площа становить 95000 кв.м, а кількість висококваліфікованого персоналу 500 чоловік.

Секрет технології виробництва якісних котлів простий - кваліфікований персонал і якісні компоненти, які довели свою 100% міцність в функціонуванні, герметичності і стійкості тиску. Вся продукція сертифікована акредитованими в Європі лабораторіями. Торгова марка Airfel, невід'ємна частина структури Daikin Туреччина, завжди рада надати Вам високотехнологічне обладнання, а саме котли, водонагрівачі, кондиціонери, панельні радіатори та інше надійне обладнання для Вашого будинкунформація з сайту: airfel.in.ua)

В інтернет-магазині "Формула тепла" представлений широкий вибір газових котлів "Airfel".   До того ж, наша компанія  зможе доставити покупцю газовий котел "Airfel",   як в межах міста Чернівці та  Чернівецької області, так і в інші регіони України (Київська область, місто КиївЛьвівська область, місто ЛьвівТернопільська область та місто ТернопільХарків та Харківська область, місто Полтава та Полтавська область, місто Дніпро та Дніпропетровська область).